Beran Aljo (Krakov 1907 - 1990 Olomouc)
Loučení, signováno a datováno vlevo dole ABeran 32, tempera/karton, 58 x 43 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |